Eksperckie wsparcie produktowe i merytoryczne dla programów symulacji medycznej.

Eksperckie wsparcie produktowe i merytoryczne dla programów symulacji medycznej.

Simedu to nowa jakość na rynku dystrybucji, szkoleń i edukacji
w zakresie sprzętu do symulacji medycznej.

Simedu to nowa jakość na rynku dystrybucji, szkoleń i edukacji w zakresie sprzętu do symulacji medycznej.

Nasza unikalna obietnica wartości

Simedu to marka, stworzona przez wieloletnich ekspertów
z dziedziny edukacji, dystrybucji i serwisu produktów
do symulacji medycznej. Stanowimy dla swoich partnerów kompleksowe wsparcie merytoryczne zarówno na etapie przed—, jak i posprzedażnym, dbając o najwyższy standard i kulturę komunikacji. Oferujemy największe w Polsce portfolio produktów, na które składa się jedynie najwyższej klasy sprzęt do symulacji medycznej.

Produkty

Posiadamy największe portfolio produktów do symulacji medycznej. Oferujemy wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt od wiodących producentów na rynku.

W sprawach sprzedaży prosimy o kontakt na adres: biuro@simedu.pl

Serwis

Stanowimy wsparcie dla klientów w obrębie naprawy i konserwacji symulatorów. Nasi specjaliści przeszli certyfikowane szkolenia i posiadają autoryzację na naprawy sprzedawanych i dystrybuowanych sprzętów do symulacji medycznej.

W sprawach serwisu prosimy o kontakt na adres: serwis@simedu.pl

Szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia dla ratowników medycznych, pielęgniarek oraz instruktorów symulacji medycznej. Oferujemy wsparcie posprzedażowe, zapewniając kursy i szkolenia w ramach projektów unijnych
i przetargów.

W sprawach szkoleń prosimy o kontakt na adres: a.gajek@simedu.pl

Poznaj nasz zespół

mirek-simedu

Mirosław Kostyra
Zarządzanie

+48 781 600 865
m.kostyra@simedu.pl

stefan-simedu

Stefan Kuszczak
Projekty

+48 696 385 995
s.kuszczak@simedu.pl

ada-simedu

Ada Gajek
Szkolenia

+48 781 600 866
a.gajek@simedu.pl

scott-simedu

Scott Rudnicki-Bayne
Serwis

+48 781 600 867
s.rudnicki-bayne@simedu.pl

paulina-simedu

Paulina Zawadzka
Przetargi

+48 781 600 861
p.zawadzka@simedu.pl

marcin-simedu

Marcin Grzesiak
Serwis

+48 781 600 862
m.grzesiak@simedu.pl

daria-simedu

Daria Rostkowska
Produkty

+48 781 600 864
d.rostkowska@simedu.pl

marzena-simedu

Marzena Mazurek
Biuro

+48 781 600 860
m.mazurek@simedu.pl

Producenci

Producenci

3d-Systems-logo
simbionix-logo
gaumard-logo
koken-logo
nasco-logo
bline-medical=logo
btinc-logo
cardionics-logo
3B-scientific-logo
simulab-logo

Kontakt

Adres rejestrowy
Stefana Żeromskiego 10/4
65-066, Zielona Góra

Siedziba firmy
Lubuska 15B
66-016, Płoty


Kontakt
biuro@simedu.pl
+48 781 600 860

Godziny pracy:
pon-pt: 8:00 - 16:00


Simedu Sp. z o.o.
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Regon: 380396325
NIP: 9291952157
KRS: 0000734302


Newsletter

Bądź na bieżąco z rynkiem symulacji
medycznej w Polsce i na świecie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Simedu 2018