angio

Produkty
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • ANGIO Mentor Suite – wysokiej wierności symulator zabiegów wewnątrznaczyniowych

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  ANGIO Mentor. Wysoko zaawansowane symulacje wewnątrznaczyniowe.

  Symulatory ANGIO Mentor zapewniają możliwość interaktywnego udziału w szkoleniach z zakresu zabiegów wewnątrznaczyniowych przeprowadzanych przy użyciu fluoroskopii w pracowni hemodynamicznej, w gabinecie zabiegowym czy na sali operacyjnej, a wszystko to przy pomocy rzeczywistości wirtualnej. Symulacje uwzględniają zarówno indywidualne podejście do studenta jak i naukę pracy w grupie na każdym poziomie zaawansowania, spośród wielu specjalizacji: Kardiologii Interwencyjnej, Radiologii Interwencyjnej, Chirurgii Naczyniowej, Kardiochirurgii, Elektrofizjologii, Neuroradiologii Interwencyjnej, Neurochirurgii oraz Chirurgii Urazowej.

  Unikalna technologia zapewnia realistyczne odwzorowanie anatomii ciała oraz ruchów narzędzi. Natomiast dołączenie do tego zaawansowanej technologii haptycznej pozwala na dokładne naśladowanie prawdziwego przebiegu operacji wewnątrznaczyniowych. Opory naczyń i zachowanie narzędzi są wyczuwalne przez prowadzącego zabieg.

  Program nauczania obejmuje stale powiększającą się bazę przypadków, zarówno tych na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Baza modułów zawiera ponad 30 różnych zabiegów wewnątrznaczyniowych oraz blisko 230 scenariuszy symulacyjnych. Podlegają one nieustannym udoskonaleniom, istniejące już zabiegi i oprzyrządowania są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości symulacji z użyciem ANGIO Mentor.

  Dzięki opcjonalnemu PROcedure Rehearsal Studio dostępna baza przypadków staje się nieskończona. Pozwala on dodawać własne przypadki do biblioteki ANGIO Mentor i trenować zabiegi z ich użyciem.

  Praktykowanie symulacji z ANGIO Mentor skutkuje znakomitym rozwojem umiejętności zabiegowych, co ostatecznie pozwoli klinicystom zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakość opieki zdrowotnej.

 • Moduł ablacja w migotaniu przedsionków

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł przeznaczony jest do nauki postępowania podczas migotania przedsionków (AF) z wykorzystaniem izolacji żył płucnych.

 • Moduł angioplastyki (PTA) tętnic nerkowych

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł stanowi platformę szkoleniowa z zakresu diagnostyki oraz leczenia stenozy tętnicy nerkowej. Trening obejmuje wykonywanie angioplastyki nerek oraz procedury stentowej używając podejścia zarówno wstecznego ramiennego jak i przedniego udowego.

 • Moduł angioplastyki (PTA) tętnic podudzia

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł umożliwia praktykę diagnostyki oraz leczenia wewnątrznaczyniowego krytycznego niedokrwienia kończyny. Trening skupia się na leczeniu chronicznej całkowitej okluzji (CTO) opartej na rekanalizacji żył poniżej kolana.

 • Moduł angioplastyki tętnic szyjnych oraz kręgowych

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł przeznaczony jest do nauki procedur związanych z zakładaniem stentów, między innymi umieszczanie urządzenia chroniącego przed zatorem i wiele więcej. Trening obejmuje również naukę radzenia sobie z komplikacjami.

 • Moduł angioplastyki tętnic wieńcowych ( PTCA) w miejscu ich podziału (bifurkacji) tętnic wieńcowych

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany moduł zapewniający praktyczny trening kompleksowego leczenia bifurkacji za pomocą techniki dwóch stentów. Trening obejmuje praktykowanie algorytmu decyzyjnego, radzenie sobie w sytuacji wystąpienia komplikacji oraz wykonywanie różnorodnych zabiegów, jak stentowanie tymczasowe oraz wiele więcej. 

 • Moduł angioplastyki tętnic wieńcowych (PTCA) z dostępem przez tętnicę promieniową

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł przeznaczony jest do nauki wykonywania zabiegów z dostępu promieniowego naczyń wieńcowych. Trening obejmuje podstawowe jak i zaawansowane obrazy anatomiczne prezentujące potencjalne trudności podczas wykonywania zabiegu, takie jak wąska aorta wstępującą i rozszerzona aorta wstępująca i wiele więcej.

 • Moduł ostrego udaru niedokrwiennego

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł obejmuje naukę leczenia ostrego udaru niedokrwiennego, poprzez usunięcie skrzepu przy użyciu narzędzi stosowanych podczas zabiegów klinicznych.

 • Moduł podstawowych umiejętności kardiologicznych

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł dedykowany jest do nauki oraz ćwiczenia podstawowych umiejętności cewnikowania kardiologicznego, stanowiących podstawę zabiegów obejmujących leczenie chorób serca i układu krążenia.