0

Szkolenia medyczne bez stresu i ryzyka

Nauka na symulatorach, fantomach i trenażerach dorównuje tradycyjnej edukacji klinicznej w zakresie nabywania umiejętności medycznych. Bez narażania pacjentów na ryzyko, a personel medyczny na stres. Organizujemy szkolenia dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek oraz instruktorów symulacji medycznej na symulatorach wysokiej, pośredniej i niskiej wierności firmy Gaumard, specjalistycznych symulatorach zabiegowych wysokiej wierności firmy Simbionix, na różnorodnych fantomach i trenażerach, a także wykorzystujemy do nauki wirtualną rzeczywistość stworzoną przez firmę Oxford Medical Simulation. Posiadamy akredytację Polskiego Towarzystwa Symulacji Medycznej na szkolenia z zakresu symulacji medycznej oraz współpracujemy z austriackim ośrodkiem szkoleniowym Alpha Medical Concepts.

  • Najbardziej zaawansowany sprzęt
  • Doświadczona kadra
  • Szkolenia medyczne w całej Polsce

Najbardziej zaawansowany sprzęt

Instruktorzy Simedu przeprowadzają szkolenia dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i personelu medycznego z symulacji medycznej na najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzęcie, unikalnym na skalę światową, który umożliwia odwzorowanie warunków szpitalnych w możliwie najwierniejszy sposób. Symulatory, fantomy i trenażery wykorzystywane podczas szkoleń są niezwykle realistyczne i umożliwiają nabycie umiejętności medycznych w bezstresowych warunkach.

Doświadczona kadra

Współpracujemy z wykwalifikowanymi, doświadczonymi w szkoleniach specjalistami, którzy podczas szkoleń praktycznych na symulatorach i trenażerach nauczą najważniejszych procedur medycznych ratujących życie. Bez narażania pacjentów na ryzyko, a ćwiczących na stres.

Szkolenia medyczne w całej Polsce

Szkolimy na terenie całego kraju, również w ramach projektów i przetargów. Każde szkolenie medyczne jest indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta. Symulatory i trenażery, na których szkolimy, bardzo wiernie odwzorowują procesy fizjologiczne i patologiczne człowieka.

Jesteś zainteresowany szkoleniem medycznym?

Skontaktuj się z naszym doradcą. Odpowiadamy zazwyczaj w godzinach od 08:00 do 16:00.

  • Administratorem Twoich danych osobowych będzie Simedu Sp. z o.o., Lubuska 15B 66-016, Płoty, e-mail: biuro@simedu.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Specjalista ds. szkoleń medycznych

David Gaweł

tel: 781 600 873
@: d.gawel@simedu.pl

David Gaweł Simedu