0

Zawsze możesz na nas liczyć

Dostarczamy symulatory niskiej, średniej i wysokiej wierności dla Centrów Symulacji Medycznej, Uniwersytetów Medycznych, Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, służb ratownictwa medycznego i do szpitali.
Nasz cel to wspieranie polskiej kadry medycznej rozwiązaniami na najlepszym, światowym poziomie. Dbamy o najwyższy standard produktów, które dostarczamy. Nie tylko gwarantujemy jakość, ale i zapewniamy największy wybór w Polsce sprzętu do symulacji medycznej.
Na każdym etapie swojej pracy nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć. Nie tylko dostarczamy sprzęt, ale zapewniamy również serwis i szkolenia.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny edukacji, dystrybucji i serwisu produktów do symulacji medycznej

Natalia Przybylska

Zarządzanie Skontaktuj się

Stefan Kuszczak

Zarządzanie Skontaktuj się

Mirosław Kostyra

Zarządzanie Skontaktuj się

Konrad Jaklik

Projekty Skontaktuj się

Małgorzata Laskowska

Projekty Skontaktuj się

Wojciech Ossoliński

Projekty Skontaktuj się
David Gaweł Simedu

David Gaweł

Szkolenia i projekty Skontaktuj się

Daria Rostkowska

Produkty i projekty Skontaktuj się

Paulina Zawadzka

Przetargi Skontaktuj się

Scott Rudnicki-Bayne

Serwis Skontaktuj się

Marcin Grzesiak

Serwis Skontaktuj się

Marzena Mazurek

Biuro Skontaktuj się

Małgorzata Szaranek

Administracja Skontaktuj się

Misja Simedu

"Edukacja medyczna oparta na nauce na symulatorach dorównuje tradycyjnej edukacji klinicznej w zakresie nabywania umiejętności medycznych. Studenci szkół medycznych i lekarze, dzięki ćwiczeniom na symulatorach, potem lepiej sobie radzą podczas pracy w szpitalu lub placówkach medycznych. Lepiej przygotowana kadra medyczna = najlepsza jakość leczenia pacjentów. I na tym najbardziej nam zależy". Natalia Przybylska, CEO