Zawsze możesz na nas liczyć

Wspieramy naszych klientów zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Nie tylko dostarczamy najbardziej zaawansowane technologicznie symulatory i trenażery, ale zapewniamy również serwis sprzętu (przeglądy i naprawę). Nasi specjaliści to wyszkoleni profesjonaliści, na których zawsze możesz liczyć. Posiadają autoryzację na naprawy wszystkich sprzedawanych i dystrybuowanych przez Simedu sprzętów symulacji medycznej.

Anna Kmito Dyrektor ds. logistyki
Scott Rudnicki-Bayne Kierownik Serwisu
Marcin Grzesiak Serwisant

Certyfikowani specjaliści

Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić klientom najwyższą jakość wykonywanych przez nich napraw. Posiadają autoryzację na naprawę i konserwację wszystkich sprzętów, które oferujemy. Jesteśmy również autoryzowanym centrum serwisowym firmy Gaumard Scientific.

Szybkość reakcji

Wiemy jak ważna w osiąganiu najlepszych efektów nauki jest ciągłość treningu. Dlatego na zgłoszenia klientów reagujemy w 24 godziny. W tym czasie nasi specjaliści kontaktują się i ustalają termin diagnozy lub naprawy. Wiele potrzebnych części znajduje się "pod ręką", dzięki czemu nawet gdy renowacja wymaga wymiany podzespołu, szybkość wykonywanej usługi jest znakomita.

Potrzebujesz wsparcia serwisowego?

  • Wyślij nam wiadomość. Odpowiadamy zazwyczaj w godzinach od 10:00 do 15:00.
  • Administratorem Twoich danych osobowych będzie Simedu Sp. z o.o., Lubuska 15B 66-016, Płoty, e-mail: biuro@simedu.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Wolisz kontakt telefoniczny?

Wybierz województwo i zostaw swój numer, a nasz przedstawiciel regionalny skontaktuje się z Tobą.
  • Preferowany termin kontaktu