0

Naprawa, przegląd i serwis sprzętu

Wspieramy naszych klientów zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Nie tylko dostarczamy najbardziej zaawansowane technologicznie symulatory i trenażery, ale zapewniamy również serwis, naprawę i przegląd sprzętu. Nasi specjaliści to wyszkoleni profesjonaliści, na których zawsze możesz liczyć. Posiadają autoryzację na naprawy wszystkich sprzedawanych i dystrybuowanych przez Simedu sprzętów symulacji medycznej.

Scott Rudnicki-Bayne Kierownik serwisu
Marcin Grzesiak Serwisant

Certyfikowany serwis sprzętu

Nasi specjaliści stale utrzymują i odnawiają swoje certyfikacje w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości usług. Posiadają oni uprawnienia do wykonywania napraw i konserwacji wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy również autoryzowanym centrum serwisowym Gaumard Scientific w Polsce.

Szybkość reakcji

Niestety, czasami sprawy nie toczą się tak, jak planujemy. Rozumiemy, jak bardzo frustrujące może to być dla Państwa i uczestników zajęć. Nasze wsparcie jest łatwo i szybko dostępne online lub telefonicznie. Jeśli wymagana jest wizyta, będziemy u Państwa najszybciej, jak to możliwe. Dzięki naszemu własnemu magazynowi części zamiennych, jesteśmy w stanie szybko naprawić sprzęt i sprawnie przywrócić Państwa program szkoleniowy.

Filmy instruktażowe

Gaumard: Importowanie plików audio do UNI

Potrzebujesz wsparcia serwisowego?

  • Wyślij nam wiadomość. Odpowiadamy zazwyczaj w godzinach od 10:00 do 15:00.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.