0
Newsletter

Bądź na bieżąco z rynkiem symulacji medycznej w Polsce i na świecie

Wróć do listy artykułów

Nowości weterynaryjne od Erler Zimmer

02.12.2021
Nowości od producentów
modele weterynaryjne

Przedstawiamy nowości od Erler Zimmer. Modele weterynaryjne, które umożliwiają nabycie niezbędnych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu weterynarza, technika weterynaryjnego i innych zawodów związanych z opieką nad zwierzętami domowymi lub hodowlanymi. Ich realistyczny wygląd i dbałość o odwzorowanie wszystkich elementów anatomicznych takich jak układ kostny, mięśniowy, nerwowy itd. pozwalają na wykorzystanie ich do analiz i badań anatomicznych.

Modele weterynaryjne do nauki anatomii zwierząt

Wszystkie nowości od Erler Zimmer wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły i detale anatomiczne:

1. Bella – ginekologiczny model psa

Badania ginekologiczne u suki należą do podstawowych umiejętności manualnych w praktyce małych zwierząt. „Bella” umożliwia trening w naturalnych warunkach, od porodu po inseminację endoskopową. Dzięki szczegółowo odwzorowanym, drogom rodnym „Bella” zapewnia realistyczne wrażenia podczas ćwiczeń.

Zainteresowała Cię Bella? Zobacz WIĘCEJ

2. Trenażer nogi psa do iniekcji dożylnej, domięśniowej i podskórnej

Zaawansowany model tylnej kończyny psa do wykonywania iniekcji dożylnej, domięśniowej i podskórnej. Model dokładnie przedstawia tylną kończynę psa zarówno pod względem wyglądu, jak i anatomii.

Zainteresował Cię ten trenażer ? Zobacz WIĘCEJ

3. Trenażer do nauki bandażowania łapy psa

Łapy psa są narażone na zranienia- dzięki temu trenażerowi ćwiczący nauczy się jak ją opatrywać w bezpiecznym środowisku. Oddzielne place umożliwiają umieszczenie pomiędzy nimi waty. Łapę można ustawić tak, aby symulowała psa w pozycji siedzącej lub leżącej.

Zainteresował Cię ten trenażer? Zobacz WIĘCEJ

4. Trenażer do nauki wykonywania iniekcji domięśniowych u małych zwierząt

Trenażer umieszczony na stabilnej podstawie służący do iniekcji domięśniowej u małych zwierząt. Realistyczna powierzchnia skóry imituje miękką skórę psa lub kota pod względem tekstury i dotyku.

Zainteresował Cię ten trenażer? Zobacz WIĘCEJ