0
Newsletter

Bądź na bieżąco z rynkiem symulacji medycznej w Polsce i na świecie

Wróć do listy artykułów

Simedu o symu­la­cji medycznej w edu­ka­cji pie­lę­gnia­rek i położ­nych

23.01.2020
Pielęgniarstwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy organizatorem ogólnopolskiej konferencji „Symu­la­cja medyczna w edu­ka­cji pie­lę­gnia­rek i położ­nych. Metoda, kadra, narzę­dzia – od czego zacząć?” Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy dotyczącej symulacji medycznej, także w zakresie zarządzania i organizacji pracy w centrach symulacji medycznej dla pielęgniarstwa i położnictwa.

Polska obecnie na mapie świata jest unikatowym krajem, który szybko i efektywnie rozwija sieć centrów symulacji, zarówno wieloprofilowych, ale przede wszystkim monoprofilowych. Dzięki kolejnej puli dofinansowania powstanie ponad 20. Monoprofilowych Centrów Symulacji Medycznej. Osoby zaangażowane w proces tworzenia ich czeka wiele wyzwań, z którymi będą musieli zmierzyć się po raz pierwszy. Podczas naszej konferencji odbędą się wykłady oraz warsztaty prowadzone przez doświadczonych instruktorów, kadrę zarządzającą i techników symulacji medycznej pracujących w już istniejących centrach symulacji medycznych w Polsce.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a samo wydarzenie skierowane jest do osób zaangażowanych w proces tworzenia, zarządzania, działania centrum symulacji medycznej oraz osób, które będą pracować lub już pracują w centrum symulacji medycznej dla pielęgniarstwa i położnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

O wysoki poziom merytoryczny dba Polskie Towarzystwo Symulacji Medycznej, której objęło patronatem merytorycznym konferencję.

Link do REJESTRACJI

Serdecznie zapraszamy do udziały praktyków zaangażowanych w proces tworzenia i działania centrów symulacji medycznej.