0
Newsletter

Bądź na bieżąco z rynkiem symulacji medycznej w Polsce i na świecie

Wróć do listy artykułów

Nowy moduł COVID-19 opracowany przez włoskich lekarzy

04.05.2020
Nowości od producentów

Accurate S.r.l. opracował nowy moduł COVID-19. Moduł zawiera aktualnie jeden scenariusz, który obejmuje typowe płuca pacjenta w przebiegu COVID-19 podczas ultrasonografii płuc. Producent planuje udostępnienie kolejnych scenariuszy.

Nowy moduł COVID-19 jest udostępniony bezpłatnie dla VausSim™ – wszechstronnego zaawansowanego symulatora USG, który dzięki sieci czujników, sprawia, że skóra dowolnego symulatora lub fantomu staje się możliwa do skanowania przez USG VausSim™.  Jest to doskonałe narzędzie umożliwiające rozszerzenie symulacji o wykonanie badania ultrasonograficznego.

Podwójny interfejs, instruktor i uczeń, pozwala używać VausSim™ w scenariuszach zaawansowanej symulacji i zmianę wyświetlanych obrazów w czasie rzeczywistym.

Ten symulator umożliwia również instruktorowi samodzielne tworzenie za pomocą edytora, spersonalizowanych i wyjątkowych przypadków z prawdziwymi obrazami i filmami bez żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej o VausSim™   znajdziecie na naszej stronie: https://simedu.pl/produkty/vaussim-symulator-usg-wspolpracujacy-z-fantomami/

Zachęcamy  także do obejrzenia filmu opracowanego przez jednego z autorów scenariusza nowego modułu, prof. Stefano Perlini i jego zespołu, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w walce z COVID-19. Omawiają oni również jakie znaczenie ma USG płuc podczas pandemii COVID-19.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Chcesz być na bieżąco z rynkiem symulacji medycznej w Polsce i na świecie. Zapisz się do naszego NEWSLETTERA