0

Symulatory wysokiej wierności

Bezprzewodowy symulator pacjenta dorosłego HAL S3101

HAL S3101 swoją wszechstronność zawdzięcza możliwości używania klinicznego sprzętu do monitorowania, w tym: 4-odprowadzeniowe monitorowanie EKG, kapnometry, oksymetry, mankiety do pomiaru ciśnienia tętniczego, defibrylatory i wentylatory mechaniczne, zupełnie jak prawdziwy pacjent. Przy czym nie są wymagane żadne adaptery i dodatki. Sterowany bezprzewodowo, działa nieprzerwanie podczas transportu, dzięki czemu szkolenie może odbywać się w każdym środowisku pracy. Idealnie sprawdzi się podczas scenariuszy obejmujących transport poszkodowanego z miejsca wypadku na ostry dyżur czy oddział intensywnej opieki medycznej, gdzie zanim pacjent dotrze może być przez ćwiczących diagnozowany i leczony z użyciem klinicznego sprzętu do monitorowania i resuscytacji.

Symulator rocznego dziecka Pediatric Hal S3004

Od pielęgniarstwa po opiekę w nagłych wypadkach, symulator rocznego pacjenta HAL® S3004 umożliwia ćwiczenie umiejętności pracy zespołowej i opieki nad pacjentem poprzez ćwiczenia praktyczne. Pediatric HAL® jest bezprzewodowy w obsłudze i zachowuje pełną funkcjonalność podczas transportu z miejsca na miejsce. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych takich jak: osłuchiwanie dźwięków oddechowych i serca, intubacja dotchawicza przez usta i nos, wykonywanie iniekcji dożylnych w postaci bolusu, infuzji czy pobierania próbek krwi, infuzje i wstrzyknięcia doszpikowe z realistycznymi kośćmi piszczelowymi oraz pomiar ciśnienia, cewnikowanie. Symulator współpracuje ze sprzętem klinicznym (monitorowanie pracy serca poprzez elektrody). Cechują go takie funkcje jak: rozszerzanie i zwężanie źrenic, automatyczna reakcja źrenic na światło, symulacja sinicy z bezstopniowym nastawem jej intensywności, możliwość szczelnego założenia rurki tracheostomijnej i wentylacji przez nią czy programowalne unoszenie się klatki piersiowej i wzorce oddechowe.

Zaawansowany fantom PALS

Zaawansowany symulator noworodka SUPER TORY S2220

Zaprojektowany, aby zrewolucjonizować a jednocześnie sprostać wyzwaniom specjalistycznych szkoleń w zakresie opieki nad noworodkiem. Programowalny ruch wszystkich kończyn i ust, przełomowa konstrukcja układu oddechowego przystosowanego do współpracy z dowolnym respiratorem, monitorowanie pacjenta przy użyciu klinicznych urządzeń a do tego duża pojemność akumulatora pozwalająca na pracę przez cały dzień bez przerwy. To tylko kilka z nowych możliwości, które pozwalają Super Tory na symulowanie złożonych patologii i reagowanie na interwencje z niezrównanym realizmem. Super Tory wprowadza nowy poziom wierności anatomicznej i fizjologicznej, który pozwala uczestnikom ćwiczyć algorytmy na poziomie zaawansowanym, bez uszczerbku dla techniki lub wytycznych praktyk klinicznych.

Body Interact

BODY INTERACT kompletny cyfrowy system do edukacji klinicznej – znany na całym świecie, stworzony w myśl zasady: „Ucz się z wirtualnymi pacjentami, ratuj prawdziwe życie”. Ponad 600 scenariuszy recenzowanych przez ekspertów z zakresu ponad 20-stu specjalizacji medycznych. Wbudowany system zarządzania, śledzący wyniki ćwiczących poprzez szczegółowe informacje podawane w czasie rzeczywistym. W oparciu o algorytm fizjologiczny Body Interact, stan pacjenta postępuje w czasie, umożliwiając na zdefiniowanie własnej diagnozy i planu leczenia. Wymusza to na ćwiczącym wprowadzenie szybkiego działania i wnikliwych obserwacji, uświadamiając mu jednocześnie wpływ własnych decyzji. Wartości parametrów życiowych są aktualizowane w czasie rzeczywistym zgodnie ze stanem pacjenta, możliwość zlecania badań uzupełniających takich jak badania elektrofizjologiczne, obrazowe, laboratoryjne.

Po każdej symulacji dostępne są szczegółowe raporty, które pomagają ocenić i przemyśleć wyniki indywidualne lub grupowe, a także zidentyfikować i zrozumieć prawidłowe i nieprawidłowe decyzje.

Specjalista ds. szkoleń medycznych

David Gaweł

tel: 781 600 873
@: d.gawel@simedu.pl

David Gaweł Simedu