Pozoracja ran i urazów

Produkty
  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj A do Z
  • Sortuj wg Popularności
  • Sortuj wg Ceny: od najniższej
  • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
  • Sortuj wg Daty: od najnowszych

Pozoracja ran i urazów

Zestaw do pozoracji ran

Zestawy do pozoracji ran zostały zaprojektowane z myślą o szkoleniach dla studentów szkół medycznych, ale również dla personelu medycznego i służb mundurowych. Przedstawiają rany, które mogą pojawić się na ciele poszkodowanego. Wszystkie zestawy i rany wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły, dzięki czemu symulacja wypadków jest bardzo zbliżona do rzeczywistości. Dzięki braku konieczności charakteryzacji czas przygotowania do zajęć jest coraz krótszy. Rany samoczynnie przylegają do skóry pozoranta lub fantomu. Opcjonalnie jest dostępny klej do dłuższego treningu lub lepszej przyczepności ran.

Bardzo duży wybór zestawów do pozoracji ran

W naszym sklepie znajdziecie kilkadziesiąt ran i zestawów do pozoracji ran – zranień, oparzeń, złamań, zadrapań, stłuczeń, ugryzień.
Symulowane rany przedstawiające: otwarte złamanie kości przedramienia, ugryzienie przez człowieka, ranę wylotową, ciętą, szarpaną, postrzałową, z wbitym kawałkiem szkła i wytrzewieniem jelita cienkiego oraz grubego posiadają system krwawienia co korzystnie wpływa na zaangażowanie uczestników szkolenia. Wkładki wykonane są z silikonu, samoczynnie przylegają do skóry pozoranta lub fantomu.

Zestaw do pozoracji ran do zadań specjalnych

Broń masowego rażenia WMD. Zestaw zawiera wiele kopii kilku rodzajów ran związanych z bronią masowego rażenia (WMD) lub atakami chemiczno-radiologicznymi-jądrowymi-wybuchowymi (CBRNE). Skład obejmuje: maski na twarz (różne etapy ospy, wąglika i oparzeń chemicznych), rany spowodowane przez improwizowane urządzenia wybuchowe, rany będące etapami różnych stanów chorobowych, amputację poniżej kolana oraz poniżej łokcia i akcesoria do makijażu. Zestaw do pozoracji ran umożliwia stworzenie własnej charakteryzacji w zakresie pozoracji wypadku i u ćwiczących rozwijają umiejętności rozpoznawania, pochodzenia, pielęgnacji i opatrywania ran.
Pierwsza pomoc na wszystkich poziomach. Ten zestaw do pozoracji ran zawiera symulowane rany najczęściej spotykanych obrażeń i uczy ćwiczących rozpoznawania i właściwego leczenia tych ran w nagłych wypadkach. Zawiera 24 repliki różnych złamań, skaleczeń i ran (również rany krwawiące).
Urazy głowy i klatki piersiowej. Składa się z ran umieszczonych na paskach oraz przyklejonych do powierzchni fantomu, dedykowany do użycia podczas zajęć z zakresy PHTLS.