Symulatory zabiegowe

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • Sortuj wg Daty: od najnowszych
 • MK2 – trenażer ECMO

  Erler-Zimmer GmbH & Co.KG
  Więcej o produkcie

  Trenażer w postaci torsu z odwzorowanym systemem przewodów do zastosowania ECMO (ciągłe pozaustrojowe natlenianie krwi). Możliwość zastosowania terapii V-A (podłączenie żylno-tętnicze) i V-V (podłączenie żylno-żylne). Przystosowany do stosowania klinicznego sprzętu. Ponadto posiada miejsca iniekcyjne wykonane z materiału umożlwiającego zastosowania USG podczas wykonywania nakłuć.

 • Endo Suite – Moduł podstawowych umiejętności TURP

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • Uro Mentor- Moduł procedury TURP

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • Zaawansowany moduł jamy brzusznej

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • U/S Mentor Pediatric – Moduł jamy brzusznej

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • U/S Mentor Pediatric – Moduł eFAST

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • Lap Mentor – moduł gastrektomii dystalnej

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • Arthro Mentor – moduł naprawy łąkotki

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie
 • LungSim Symulator respiratora – licencja na jeden komputer

  Accurate Srl.
  14 208,96  (11 552,00  netto) Więcej o produkcie

  Symulator respiratora mechanicznego oparty na oprogramowaniu sterowanym modelem matematycznym. Umożliwia pracę w trybie samodzielnym gdzie użytkownik indywidualnie szkoli się w zakresie mechanizmów oddechowych, jak również w trybie symulacji, gdy oprogramowanie jest bezprzewodowo połączone z symulatorem pacjenta umożliwiając tworzenie zaawansowanych scenariuszy symulacji u różnych pacjentów z chorobami płuc lub ostrymi niewydolnościami oddechowymi.

   

  BROSZURA PRODUKTU ZNAJDUJE SIĘ PO PRAWEJ STRONIE EKRANU

 • Symulator stomatologiczny Simodont

  Nissin Dental
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator stomatologiczny umożlwiający ćwiczącym trening ogólnej zręczności manualnej, widzenia pośredniego, kariologii, korony, leczenia endodontycznego oraz procedur pediatrycznych. Dzięki zastosowanej haptyce ćwiczący odczuwa różnicę podczas pracowania na różnych materiałach.

 • ECLSim™ – symulator ciągłego pozaustrojowego natleniania krwi (…

  Accurate Srl.
  11 217,60  (9 120,00  netto) Więcej o produkcie
 • ENDO Mentor Suite

  ENDO Mentor Suite – symulator procedur gastroenterologicznych, …

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Oparty na badaniach naukowych, wszechstronny symulator umożliwiający wykonywanie zadań i procedur aż w 4 dziedzinach: endoskopii górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, bronchoskopii i endourologii. Symulator ten jest doskonałym narzędziem do  nabywania i doskonalenia podstawowych kompetencji, jak również szkolenie i ocenę wykonania procedur od podstawowych do zaawansowanych.

 • PERC Mentor Suite

  PERC Mentor Suite- symulator interwencji pod kontrolą USG i fluorosko…

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Symulator zapewniający praktyczne szkolenie w zakresie nieograniczonej liczby zabiegów prowadzonych pod kontrolą ultrasonografii i fluoroskopii, obsługujących wiele specjalności. Żaden inny symulator nie zapewnia podobnego doświadczenia edukacyjnego, w tym wskazówek dotyczących procedury krok po kroku, etykiet anatomicznych i oceny osoby szkolonej. W zależności od dołączonego modułu umożliwia trening torakocentezy, perikardiocentezy lub kaniulacji naczyń centralnych (szyja).

 • ANGIO Mentor Flex II Dual

  ANGIO Mentor Flex II Dual – przenośny symulator procedur wewnątrznacz…

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Symulator ANGIO Mentor Flex II to przenośna platforma zapewniająca możliwość interaktywnego udziału w szkoleniach z zakresu zabiegów wewnątrznaczyniowych przeprowadzanych przy użyciu fluoroskopii w pracowni hemodynamicznej, w gabinecie zabiegowym czy na sali operacyjnej, a wszystko to przy pomocy rzeczywistości wirtualnej. Dzięki małym rozmiarom i umieszczeniu w przenośnej walizce symulator Angio Flex II pozwala na przeprowadzania kursów i szkoleń z wielu specjalizacji: Kardiologii Interwencyjnej, Radiologii Interwencyjnej, Chirurgii Naczyniowej, Kardiochirurgii, Elektrofizjologii, Neuroradiologii Interwencyjnej, Neurochirurgii oraz Chirurgii Urazowej.

  Program nauczania obejmuje stale powiększającą się bazę przypadków, zarówno tych na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Baza modułów zawiera ponad 36 różnych modułów wewnątrznaczyniowych oraz ponad 300 scenariuszy symulacyjnych, które obejmują 11 specjalizacji. Podlegają one nieustannym udoskonaleniom, istniejące już zabiegi i oprzyrządowania są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości symulacji z użyciem ANGIO Mentor Flex II.

  ANGIO Mentor Flex współpracuje ze wszystkimi modułami systemu ANGIO Mentor oraz oprogramowaniem PROcedure Reearsal Studio.

 • ANGIO Mentor Suite II – wysoko zaawansowany symulator procedur …

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Symulator ANGIO Mentor Suite II to platforma zawierająca pełnowymiarowy manekin pacjenta, z 5 miejscami dostępowymi, zapewniająca możliwość interaktywnego udziału w szkoleniach z zakresu zabiegów wewnątrznaczyniowych przeprowadzanych przy użyciu fluoroskopii w pracowni hemodynamicznej, w gabinecie zabiegowym czy na sali operacyjnej, a wszystko to przy pomocy rzeczywistości wirtualnej. Symulacje uwzględniają zarówno indywidualne podejście do studenta jak i naukę pracy w grupie na każdym poziomie zaawansowania, spośród wielu specjalizacji: Kardiologii Interwencyjnej, Radiologii Interwencyjnej, Chirurgii Naczyniowej, Kardiochirurgii, Elektrofizjologii, Neuroradiologii Interwencyjnej, Neurochirurgii oraz Chirurgii Urazowej.

  Unikalna technologia zapewnia realistyczne odwzorowanie anatomii ciała oraz ruchów narzędzi. Dołączenie do tego zaawansowanej technologii haptycznej pozwala na dokładne naśladowanie prawdziwego przebiegu operacji wewnątrznaczyniowych. Opory naczyń i zachowanie narzędzi są wyczuwalne przez przeprowadzającego zabieg.

  Program nauczania obejmuje stale powiększającą się bazę przypadków, zarówno tych na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Baza modułów zawiera ponad 38 różnych zabiegów wewnątrznaczyniowych oraz ponad 300 scenariuszy symulacyjnych. Podlegają one nieustannym udoskonaleniom, istniejące już zabiegi i oprzyrządowania są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości symulacji z użyciem ANGIO Mentor Suite II.

 • U/S Mentor – Wysokiej wierności symulator do treningu ultrasono…

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  U/S MENTOR™ Wysokiej wierności symulator do treningu ultrasonografii.

  U/S Mentor to wyjątkowej jakości symulator do treningu badań ultrasonograficznych oraz interwencyjnych. Oferuje multidyscyplinarne, realistyczne praktyczne szkolenie dla stale rozrastającego się  zastosowania ultradźwięków w medycynie szczególnie w punkcie opieki (POC). Zapewnia to rezydentom i praktykującym lekarzom możliwość zdobywania i doskonalenia ich umiejętności w dziedzinie ultrasonografii na różnorodnych wirtualnych pacjentach. Symulator jest zaprojektowany do zapewnienia optymalnego środowiska edukacyjnego do osiągnięcia i wykazania pożądanego poziomu kompetencji.

   

  Platforma U/S Mentor

  Symulator U/S Mentor łączy realistyczny męski lub żeński manekin z realistycznymi punktami orientacyjnymi oraz wirtualnym pacjentem (widocznym na ekranie komputera) do ćwiczenia obrazowania, orientacji w anatomii oraz diagnostyki różnorodnych anatomii i patologii.

  Trening na symulatorze zapewnia realistyczne doświadczenie poprzez użycie emulowanych sond ultrasonograficznych do zabiegów przezklatkowych, przezbrzusznych, przezprzełykowych i przezpochwowych.

  Platforma zawiera innowacyjny komputer ,,all-in-one” z dużym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo dla wygody użytkownika jest dołączona bezprzewodowa klawiatura, myszka oraz funkcyjny pedał nożny, którym można w bez odrywania rąk na przykład „zamrozić” obraz aby wykonać pomiary widocznych w danym momencie struktur anatomicznych.

 • ROBOTIX Mentor – symulator zabiegów robotycznych

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  RobotiX Mentor to jedyny symulator wykorzystujący środowisko wirtualnej rzeczywistości (ang. Virtual Reality, VR) zawierający kompleksowy program nauczania, włączając w to pełne procedury zabiegowe z życiem robotów medycznych, realistyczną grafiką i zachowaniem tkanek.

  Symulator stwarza szansę chirurgom wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach do poddania się efektywnemu treningowi umiejętności zabiegowych, kluczowych podczas wykonywania operacji z użyciem robota chirurgicznego. Na program symulacji składają się m.in. podstawowe zadania zapewniające optymalne środowisko nauki dla chirurgów, pomocne w rozwijaniu niezbędnych umiejętności, które pomogą im w doborze najbardziej odpowiedniej metody chirurgicznej dla pacjenta.

 • symulator artroskopowy

  ARTHRO Mentor – wysokiej wierności symulator artroskopowy

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  ARTHRO Mentor to symulator najwyższej jakości. Będąc najbardziej efektywnym narzędziem do nabywania umiejętności przeprowadzania zabiegów artroskopowych, redukuje czas szkolenia do minimum oraz znacząco poprawia krzywą uczenia się technik chirurgicznych.

  Liczne symulacje odbywają się  z wykorzystaniem dołączonych modeli anatomicznych (stawu barkowego, kolanowego i biodrowego) wykonanych z włókna szklanego lub poliuretanu, zaprojektowanymi dla zapewnienia ćwiczącym kluczowych elementów do nauki zabiegów. Dzieje się to z udziałem zaadaptowanego do pracy z symulatorem zestawu narzędzi wykorzystywanych w warunkach sali operacyjnej, między innymi kamery artroskopowej, która pozwala na realistyczne oraz interaktywne uczestnictwo w zabiegu.