AED treningowe

Produkty

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

AED

Defibrylator szkoleniowy AED

Defibrylator szkoleniowy to urządzenie treningowe do nauki udzielania pierwszej pomocy za pomocą defibrylatora AED. Umożliwia szkolącym zapoznanie się z procedurą i zasadami użytkowania automatycznych defibrylatorów szkoleniowych. Jest to narzędzie dydaktyczne dla ratowników medycznych, studentów kierunków medycznych i innych ćwiczących np. na kursach pierwszej pomocy przedmedycznej. Polecamy jest również w miejscach pracy, jako narzędzie służące do przeprowadzania szkoleń pracowniczych z udzielania pierwszej pomocy. Takie szkolenia warto regularnie przeprowadzać, aby wyrobić prawidłowe nawyki i w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia, szybko udzielić poszkodowanemu pomocy.
Wszystkie defibrylatory szkoleniowe w naszym sklepie mają wbudowane scenariusze szkoleniowe, które pozwalają ćwiczącym na symulację procedury resuscytacji w zróżnicowanych sytuacjach.

Defibrylator treningowy do nauki udzielania pierwszej pomocy

W naszym sklepie posiadamy kilka modeli defibrylatorów szkoleniowych AED. W zależności od modelu wyposażone są w 8, 9 lub 10 zaprogramowanych scenariuszy, które pomagają osobom udzielającym pomocy, zapoznać się z defibrylatorem i pozwalają im się wykazać podstawowymi umiejętnościami niezbędnymi do korzystania z defibrylatora w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia. Scenariusze są zgodne z wytycznymi AHA/ERC. Obsługa jest identyczna jak w prawdziwych urządzeniach. Instrukcje głosowe przeprowadzają użytkownika krok po kroku przez całą procedurę.
Defibrylatory treningowe zasilane są zwykłymi bateriami lub akumulatorami, w zestawie znajdują się również elektrody treningowe.
Godny polecenia jest defibrylator treningowy CU Medical Systems iPAD SPT odwzorowujący wszystkie funkcje defibrylatora AED CU Medical Systems iPAD SP1, który jest jednym z najbardziej popularnych produktów na rynku.
Wszystkie modele w naszym sklepie internetowym są proste w obsłudze, szybko i efektywnie pozwalają na nabycie umiejętności praktycznych z udzielania pierwszej pomocy.