Modele anatomiczne

Produkty
  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj A do Z
  • Sortuj wg Popularności
  • Sortuj wg Ceny: od najniższej
  • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
  • Sortuj wg Daty: od najnowszych

Modele anatomiczne

Modele anatomiczne dla studentów i lekarzy

Modele anatomiczne są doskonałym narzędziem dydaktycznym dla uczniów oraz studentów kierunków medycznych, którym zależy na poznaniu i zrozumieniu budowy ludzkiego ciała. Wszystkie nasze modele anatomiczne wykonane są z bardzo trwałych materiałów, na podstawie modeli komputerowych, zaprojektowane przez ekspertów medycznych, z niezwykłą dbałością o detale struktur anatomicznych. Nasze modele anatomiczne nie tylko doskonale sprawdzą się na uczelniach i w szkołach medycznych jako wyposażenie pracowni centrów symulacji medycznej, anatomicznych i biologicznych, ale również będą doskonałym narzędziem edukacyjnym w gabinetach lekarskich. Dzięki modelom anatomicznym kości, organów i tkanek, lekarze mogą wyjaśnić sposób i plan leczenia pacjentom.

Modele anatomiczne naturalnej wielkości

Większość oferowanych przez nas modeli anatomicznych jest naturalnej wielkości, cześć w kilku- lub wielokrotnym powiększeniu. Wszystkie modele anatomiczne przedstawiają szczegółowo budową anatomiczną człowieka. Niektóre zapewniają darmowy dostęp do aplikacji zawierającej kursy anatomiczne.
Z naszych modeli anatomicznych można korzystać przy zaznajamianiu się z budową szkieletu, czaszki czy układu narządów wewnętrznych, jak również przy poznawaniu najbardziej szczegółowej budowy mózgu czy przebiegu układu oddechowego, pokarmowego, nerwowego i mięśniowego.

Najlepsza platforma do nauki anatomii

Szczególnie polecamy dwupłciowy model dorosłego człowieka ukazujący warstwy mięśni. Przeznaczony do nauki szczegółowej anatomii powierzchownych i głębszych warstw mięśni, ważniejszych nerwów, naczyń, tkanek oraz wewnętrznych organów. Naukę urozmaicają usuwalne organy wewnętrzne. Wśród wielu naszych produktów warto również zwrócić uwagę na pięciokrotnie powiększony model anatomiczny oka oraz na Sama – szkielet człowieka z zaznaczonymi mięśniami i więzadłami do nauki anatomii. Dzięki jego unikalnym cechom, takim jak ponumerowane kości czy wpadający dysk oraz przedstawieniu ponad 600 struktur anatomicznych, stanowi idealną platformę szkoleniową z zakresu nauki anatomii. Wszystkie przyczepy mięśni są ręcznie malowane, a całość wykonana jest z bardzo trwałego i zmazywalnego plastiku. Jego waga porównywalna jest do wagi rzeczywistego ludzkiego szkieletu (około 200 kości). Kończyny Sama można w szybki i bezproblemowy sposób zdementować.
W naszej bogatej ofercie posiadamy tylko modele anatomiczne od sprawdzonych producentów, oferujących najlepsze produkty do nauki anatomii. Wszystkie modele anatomiczne od Erler Zimmer wykonane są ręcznie z najwyższej jakości surowców (głównie z gumy i silikonu). Do ich tworzenia używa się nowoczesnej technologii 3D. Są niezwykle odporne na pękanie i zużywanie. 3B Scientific to jeden z największych producentów materiałów do celów naukowych, medycznych i edukacji pacjentów na świecie. Jego modele anatomiczne cechuje doskonałe odwzorowanie anatomii poszczególnych części ciała i dbałość o detale. Dodatkowo większość modeli anatomicznych tego producenta zapewnia darmowy dostęp do materiałów 3B Smart Anatomy, które obejmują 11 kursów anatomii z 23 wykładami i 117 różnymi widokami interaktywnych modeli wirtualnych oraz 39 quizów.

Modele anatomiczne dedykowane są:
• Studentom kierunków medycznych (lekarski, pielęgniarski, położniczy, ratowniczy, a także kierunków przyrodniczo-biologicznych),
• Uczniom szkół i liceów o profilu medycznym,
• Lekarzom, fizjoterapeutom i osteopatom.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo modele anatomiczne firm: Erler Zimmer oraz 3B Scientific.