Symulatory pacjenta

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • Sortuj wg Daty: od najnowszych
 • SUSIE S2400- zaawansowany symulator wysokiej wierności czynności piel…

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Najbardziej zaawansowany symulator wysokiej wierności do czynności pielęgniarskich. Bezszwowa skóra i realistyczne połączenia stawów wraz z funkcjonalnościami pozwalającymi na trening podstawowych czynności pielęgniarskich czyni z SUSIE S2400 doskonałe narzędzie szkoleniowe.

  Ten symulator osoby dorosłej pozwala na pielęgnację cewników centralnych, stomii, gastrostomii, karmienia przez zgłębnik, wykonania badania piersi oraz ginekologicznego, dzięki różnym wkładkom przedstawiającym normalne i patologiczne stany.  Możliwość wykorzystania klinicznych monitorów do badania np. glukozy, ciśnienia krwi czy saturacji, pozwala rozszerzyć trening o naukę obsługi tych urządzeń.

 • TRAUMA VR- Moduł intubacji

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Immersyjne środowisko pozwalające na przećwiczenie pełnego zarządzania drogami oddechowymi w realistycznym środowisku wizualnym, słuchowym i dotykowym, dla różnych wirtualnych pacjentów i z różnym stopniem trudności.

 • XR Clinic Mobile- wirtualna klinika, wersja VR

  Nasco
  Więcej o produkcie

  Symulator wirtualnej kliniki pozwalający na rozwój rozumowania klinicznego w celu ustalenia diagnozy i planu leczenia poprzez interakcję z pacjentem z wykorzystaniem aparatury medycznej i badań laboratoryjnych. Dzięki intuicyjnemu i rozbudowanemu edytorowi scenariuszy, użytkownicy mogą tworzyć oraz dostosowywać istniejące już scenariusze do indywidualnych potrzeb swojej instytucji.

 • symulator wirtualnego pacjenta

  BODY INTERACT kompletny cyfrowy system do edukacji klinicznej

  Body Interact
  Więcej o produkcie

  Symulator w postaci oprogramowania zainstalowanego na dedykowanym stole lub komputerze wspomagający naukę podejmowania decyzji klinicznych. Dedykowany dla programów nauczania związanych z edukacją medyczną. Oferuje szereg różnorodnych scenariuszy obejmujących przypadki medyczne z zakresu opieki przedszpitalnej, SOR, opieki poszpitalnej. Ponadto wszystkie scenariusze zostały zweryfikowane przez ekspertów z każdej z 18 specjalizacji. Trening obejmuje naukę prowadzenia prawidłowej diagnostyki oraz podejmowania terapii, analizę i wyciąganie wniosków ze wskazań aparatury monitorującej stan pacjenta, wykonywanie wirtualnych badań fizykalnych i wiele więcej.

 • Obstetric MR- rozszerzenie wirtualnej rzeczywistości dla symulatorów …

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  System szkoleniowy w rzeczywistości mieszanej pozwalający na naukę przyjmowania porodów poprzez praktyczne doświadczenie szkoleniowe łączące fizyczny, zaawansowany symulator porodowy oraz wizualizację holograficzną.

 • ALEX- zaawansowany fantom pacjenta dorosłego

  AXEL- zaawansowany fantom pacjenta dorosłego z wbudowaną funkcją nagr…

  Nasco
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany fantom pacjenta z wbudowanym rozwiązaniem audiowizualnym, pozwalającym na przeprowadzenie debriefingu z poziomu tego, jak widzi ćwiczącego pacjent.

 • S5301.PK.L

  HAL S5301- zaawansowany symulator osoby dorosłej z mimiką twarzy i re…

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator osoby dorosłej zacierający granicę pomiędzy symulacją a rzeczywistością. Dzięki mimice twarzy, realistycznemu ruchowi i streaming audio, pomaga ćwiczącym w zrozumieniu bardziej subtelnych sygnałów pacjenta. Symulator pozwala na przeprowadzenie realistycznych scenariuszy udaru z odruchami motorycznymi, w tym opadaniem twarzy i ruchem głowy, ramion i rąk.

 • Symulator pacjenta dorosłego Trauma Hal S3040.100

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator dorosłego pacjenta, z bezprzewodowym zasięgiem aż do 300 m i pracą liczącą 10 h bez konieczności ładowania. Odwzorowuje cechy ludzkiego ciała takie jak wygląd oraz ruchome stawy pozwalające na układanie i pracę symulatora w różnych pozycjach, np. leżącej na wznak, na brzuchu lub siedzącej a także na przeciąganie i noszenie. Oczy symulatora wykonane są w technologii nie powodującej świecenia w ciemności. Umożliwia podawanie leków doszpikowo w  prawy piszczel i mostek, odsysanie płynu z dróg oddechowych oraz płynnej symulowanej treści żołądkowej. Posiada 4 kończyny urazowe: kończyny górne i dolne. Miejsca urazowe synchronizują krwawienie tętnicze z częstością uderzeń serca i ciśnieniem krwi, a ciśnienie krwi wpływa na tempo krwotoku. Sensory na kończynie górnej i dolnej wykrywają założenie opaski uciskowej. W dodatku nacisk na tętnicy udowej redukuje lub zatrzymuje krwawienie w nodze.

 • Zaawansowany symulator noworodka SUPER TORY

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator noworodka z możliwością pracy liczącą 8 godzin bez konieczności ładowania. Odwzorowuje cechy ciała noworodka, takie jak delikatna skóra na całym ciele, bezszwowy korpus i pokryte skórą stawy kończyn oraz realistyczne połączenie szyi, ramion, bioder, kolan, łokci. Symulator płacze,chrząka z realistycznym ruchem ust, mruga i posiada programowalne napięcie mięśniowe. Posiada szereg funkcji urozmaicających trening, jak możliwość definiowania nowych leków i reakcji na ich podawanie, wsparcie dla PEEP (do 20 cm H2O) oraz badanie czasu nawrotu kapilarnego na lewej stopie wraz z detekcją i zapisem w dzienniku zdarzeń. Co więcej instruktor   stan ciemiączka noworodka, które może być wklęsłe, prawidłowe lub wypukłe. Ponadto symulator umożliwia monitorowanie SpO2 na prawej ręce i prawej stopie z wykorzystaniem klinicznych urządzeń.

   

 • Zaawansowany symulator dziecka Pediatric Hal S3005

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Symulator przedstawiający pełną postać kilkuletniego dziecka z możliwością pracy bezprzewodowej liczącą 2 h bez konieczności ładowania oraz wymiany akumulatorów.  Symulator przeznaczony jest do celów szkolenia studentów, lekarzy, ratowników medycznych, itp. Sterowany jest przez instruktora za pomocą przenośnego komputera typu tablet. Wyposażony jest we własne wewnętrzne niezależne źródło zasilania w powietrze do funkcji oddechowych i pneumatycznych. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych: osłuchiwanie dźwięków oddechowych, serca, intubowanie, wykonywanie iniekcji, pomiar ciśnienia, cewnikowanie. Symulator współpracuje ze sprzętem klinicznym (monitorowanie pracy serca poprzez elektrody). Cechują go takie funkcje jak: rozszerzanie i zwężanie źrenic, automatyczna reakcja źrenic na światło, symulacja sinicy czy możliwość szczelnego założenia rurki tracheostomijnej i wentylacji przez nią.

 • Zaawansowany symulator dziecka Pediatric Hal S2225

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Pełnopostaciowy symulator kilkuletniego dziecka, przeznaczony do celów szkolenia studentów, lekarzy, ratowników medycznych, itp. Sprawia wrażenie żywego dziecka dzięki rozwiniętej mimice twarzy oraz ruchomości szyi w poziomie. Oczy Hala potrafią symulować prawidłowe bądź nieprawidłowe ruchy gałek ocznych (zez, oczopląs i wiele więcej) oraz płacz. Symulator posiada możliwość symulacji sinicy, żółtaczki, zaczerwienienia oraz bladości. Umożliwia również wykonanie diagnostyki wspomaganej m.in. przez możliwość monitorowania SpO2, badanie rzeczywistego poziomu glukozy oraz nawrotu kapilarnego. Dodatkowo symulator umożliwia pracę z respiratorem w trybach: ACV, SIMV, CPAP, PCV, PSV.

 • Symulator rocznego dziecka Pediatric Hal S3004

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Symulator przedstawiający pełną postać rocznego dziecka z możliwością pracy bezprzewodowej liczącą do 3 godzin bez konieczności ładowania oraz wymiany akumulatorów. Wyposażony jest we własne wewnętrzne niezależne źródło zasilania w powietrze do funkcji oddechowych i pneumatycznych. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych: osłuchiwanie dźwięków oddechowych, serca, intubowanie, wykonywanie iniekcji, pomiar ciśnienia, cewnikowanie. Symulator współpracuje ze sprzętem klinicznym (monitorowanie pracy serca poprzez elektrody). Cechują go takie funkcje jak: rozszerzanie i zwężanie źrenic, automatyczna reakcja źrenic na światło czy możliwość szczelnego założenia rurki tracheostomijnej i wentylacji przez nią.

 • Symulator noworodka Gaumard Newborn Tory S2210

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator noworodka urodzonego około 40 tygodnia ciąży z możliwością pracy do 3 godziny bez konieczności ładowania oraz bezprzewodowym sterowaniem. Odwzorowuje cechy ciała noworodka, takie jak delikatna skóra na całym ciele, bezszwowy korpus i stawy kończyn oraz realistyczne połączenie szyi, ramion, bioder, kolan, łokci. Posiada wiele różnorodnych funkcji urozmaicających trening takich jak wyświetlanie wartości saturacji tlenem pre-ductal i post-ductal na symulowanym monitorze pacjenta czy nadmierne odchylenie głowy w tył skutkujące zamknięciem dróg oddechowych z zalogowaniem informacji do dziennika zdarzeń. Posiada szeroki wachlarz dostępów naczyniowych m. in. dostęp IV na lewej nodze.

 • Symulator wcześniaka Premie HAL

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Realistyczny, całkowicie bezprzewodowy symulator noworodka urodzonego w 30-tym tygodniu ciąży. Posiada dokładnie odwzorowane drogi oddechowe,  gładką i elastyczną skórę na całym ciele i szereg funkcji urozmaicających trening takich jak płacz, sinica centralna i wiele więcej. Współpracuje ze standardowymi respiratorami pracującymi w trybie dodatniego ciśnienia takimi jak worek samorozprężalny, resuscytatory, mechaniczne respiratory, CPAP. Ponadto umożliwia monitorowanie EKG przy użyciu klinicznych urządzeń. Dostarczane z symulatorem oprogramowanie zapewnia feedback w czasie rzeczywistym o jakości wykonanego RKO oraz o wentylacji.

 • Symulator pacjenta dorosłego HAL S3000

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator dorosłego pacjenta, z bezprzewodowym sterowaniem przy użyciu komputera instruktora aż do 300 m, możliwością zasilania z sieci 230V oraz pracą liczącą 6 godzin bez konieczności ładowania akumulatorów. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych m.in. z zakresu neurologii, pulmonologii, kardiologii m.in. pomiar nasycenia krwi tlenem przy użyciu realnego pulsoksymetru, bez żadnych dodatkowych urządzeń pośredniczących i podłączeń, wykonanie iniekcji dożylnych, domięśniowych i doszpikowych, symulowanie drgawek oraz badanie reakcji źrenic na światło. Dodatkowo instruktor może udzielać swojego głosu symulatorowi, który może odpowiadać na pytania ćwiczących, co znacząco wpływa na zwiększenie realizmu przeprowadzanej symulacji.

 • Susie S2000 Zaawansowany pielęgniarski i ratunkowy symulator wysokiej…

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator pacjenta dorosłego, z bezprzewodowym zasięgiem aż do 100 m, i pracą liczącą 4 h bez konieczności ładowania. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych: osłuchiwanie szmerów oddechowych w 4 kwadrantach z przodu i 4 kwadrantach z tyłu klatki piersiowej, pobieranie krwi z palca, zgłębnikowanie, cewnikowanie z wypływem płynu, pielęgnację kolostomii i ileostomii, wykonanie lewatywy, badanie piersi z szerokim wachlarzem anomalii oraz badanie ginekologiczne. Fantom współpracuje ze sprzętem klinicznym (pomiar saturacji krwi, pomiar EKG), umożliwia ustawianie intensywności sinicy centralnej oraz założenie stopy zawierającej odwzorowane owrzodzenia. Fantom może przyjąć postać mężczyzny dzięki wymiennej skórze klatki piersiowej.

 • Symulator porodowy Noelle S574.100

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  W pełni bezprzewodowy symulator kobiety rodzącej umożliwiający pracę bez konieczności ładowania/wymiany akumulatorów i kontrolowany za pomocą tabletu instruktora. Posiada szereg zaawansowanych funkcji, m.in. mrugające powieki o regulowanej częstotliwości, rozszerzanie i zwężanie źrenic o regulowanym czasie reakcji oraz automatyczna reakcja źrenic na światło. Symulator umożliwia również symulację drgawek z regulacją ich intensywności oraz wykorzystywanie klinicznych urządzeń medycznych takich jak: defibrylator, kardiomonitor, pulsoksymetr czy mankiet do pomiaru ciśnienia. Ponadto symulacja obejmuje trening manewrów położniczych Leopolda, ćwiczenie znieczulenia zewnątrzoponowego oraz ćwiczenie przeprowadzania cięcia cesarskiego z wykorzystaniem prawdziwych narzędzi chirurgicznych. Poród można rozpocząć  w wielu różnych pozycjach (ROA, LOA, LOP oraz ROP). Płód schodzi tylko podczas skurczu macicy, a jego główka ugina się podczas przemieszczania w kanale porodowym. Dostępne są dwa modele płodu, jeden w pozycji główkowej, drugi w pozycji miednicowej. W zestawie znajdują się dwa monitory: monitor parametrów życiowych matki oraz monitor FHT.

 • Zaawansowany symulator osoby dorosłej HAL S3201

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany symulator dorosłego pacjenta, z bezprzewodowym zasięgiem aż do 300 m i pracą liczącą 6 godzin bez konieczności ładowania. Umożliwia prowadzenie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych m.in. z zakresu neurologii, pulmonologii, kardiologii. Oferuje bogaty wachlarz dostępnych opcji urozmaicających trening, takich jak: możliwość zmiany podatności płuc (10 poziomów), oporności dróg oddechowych (10 poziomów) oraz możliwość wprowadzania tych zmian podczas trwania scenariusza i przy podłączonym respiratorze. Symulator umożliwia monitorowanie EKG przy użyciu 12-odprowadzeń oraz generowanie zawału mięśnia sercowego w specjalnym edytorze.