Symulatory zabiegów wewnątrznaczyniowych

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • Sortuj wg Daty: od najnowszych
 • ANGIO Mentor Suite II – wysoko zaawansowany symulator procedur …

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Symulator ANGIO Mentor Suite II to platforma zawierająca pełnowymiarowy manekin pacjenta, z 5 miejscami dostępowymi, zapewniająca możliwość interaktywnego udziału w szkoleniach z zakresu zabiegów wewnątrznaczyniowych przeprowadzanych przy użyciu fluoroskopii w pracowni hemodynamicznej, w gabinecie zabiegowym czy na sali operacyjnej, a wszystko to przy pomocy rzeczywistości wirtualnej. Symulacje uwzględniają zarówno indywidualne podejście do studenta jak i naukę pracy w grupie na każdym poziomie zaawansowania, spośród wielu specjalizacji: Kardiologii Interwencyjnej, Radiologii Interwencyjnej, Chirurgii Naczyniowej, Kardiochirurgii, Elektrofizjologii, Neuroradiologii Interwencyjnej, Neurochirurgii oraz Chirurgii Urazowej.

  Unikalna technologia zapewnia realistyczne odwzorowanie anatomii ciała oraz ruchów narzędzi. Dołączenie do tego zaawansowanej technologii haptycznej pozwala na dokładne naśladowanie prawdziwego przebiegu operacji wewnątrznaczyniowych. Opory naczyń i zachowanie narzędzi są wyczuwalne przez przeprowadzającego zabieg.

  Program nauczania obejmuje stale powiększającą się bazę przypadków, zarówno tych na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Baza modułów zawiera ponad 38 różnych zabiegów wewnątrznaczyniowych oraz ponad 300 scenariuszy symulacyjnych. Podlegają one nieustannym udoskonaleniom, istniejące już zabiegi i oprzyrządowania są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości symulacji z użyciem ANGIO Mentor Suite II.

 • ANGIO Mentor Flex II Dual

  ANGIO Mentor Flex II Dual – przenośny symulator procedur wewnątrznacz…

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Symulator ANGIO Mentor Flex II to przenośna platforma zapewniająca możliwość interaktywnego udziału w szkoleniach z zakresu zabiegów wewnątrznaczyniowych przeprowadzanych przy użyciu fluoroskopii w pracowni hemodynamicznej, w gabinecie zabiegowym czy na sali operacyjnej, a wszystko to przy pomocy rzeczywistości wirtualnej. Dzięki małym rozmiarom i umieszczeniu w przenośnej walizce symulator Angio Flex II pozwala na przeprowadzania kursów i szkoleń z wielu specjalizacji: Kardiologii Interwencyjnej, Radiologii Interwencyjnej, Chirurgii Naczyniowej, Kardiochirurgii, Elektrofizjologii, Neuroradiologii Interwencyjnej, Neurochirurgii oraz Chirurgii Urazowej.

  Program nauczania obejmuje stale powiększającą się bazę przypadków, zarówno tych na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Baza modułów zawiera ponad 36 różnych modułów wewnątrznaczyniowych oraz ponad 300 scenariuszy symulacyjnych, które obejmują 11 specjalizacji. Podlegają one nieustannym udoskonaleniom, istniejące już zabiegi i oprzyrządowania są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości symulacji z użyciem ANGIO Mentor Flex II.

  ANGIO Mentor Flex współpracuje ze wszystkimi modułami systemu ANGIO Mentor oraz oprogramowaniem PROcedure Reearsal Studio.

 • Angio Tab Pro- przenośny symulator angiograficzny

  Angio Tab Pro- przenośny symulator angiograficzny

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  Przenośny symulator procedur wewnątrznaczyniowych to idealne rozwiązanie pozwalające na przeprowadzanie szkoleń, demonstracji oraz nauki poszczególnych etapów procedury.