Simulab

Produkty
i
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • Fantom szkoleniowy stanów nagłych

  Simulab
  Więcej o produkcie

  Fantom TraumaMan to prawidłowy anatomicznie model dorosłego mężczyzny w formie korpusu z podstawą kostki, przeznaczony do ćwiczeń różnych zaawansowanych zabiegów chirurgicznych, takich jak zakładanie drenów do klatki piersiowej wykonywania konikotomii, tracheotomii, perikardiocentezy i wiele innych. Wykorzystywany jest podczas szkoleń wojskowych, treningów elektrostymulacji mięśniowej (EMS), w chirurgii urazowej oraz zaawansowanych symulacjach udrażniania dróg oddechowych. Ponadto wspomaga budowanie umiejętności pracy w zespole ratunkowym. Z urządzenia można korzystać w pojedynkę, bądź grupowo.

 • Symulator USG SonoMan

  Simulab
  Więcej o produkcie

  Fantom w postaci torsu dorosłego mężczyzny z udami przeznaczony do nauki wykonywania badania ultrasonograficznego. Dostarczany z oprogramowaniem posiadającym rozbudowaną bibliotekę obrazów i wideo patologii. Stanowi platformę szkoleniową w zakresie diagnostyki ultradźwiękowej. Prezentowane obrazy zdjęcia i filmy pochodzą od rzeczywistych pacjentów, co dodatkowo podkreśla realizm treningu.

 • Trauma Man- fantom szkoleniowy stanów nagłych z zintegrowanym wentylatorem

  Simulab
  Więcej o produkcie

  Prawidłowy anatomicznie fantom osoby dorosłego przeznaczony do wykonywania ćwiczeń z zakresu zakładania drenów do klatki piersiowej (drenu opłucnowego), wykonywania konikotomii, tracheostomii, perikardiocentezy, dekompresji igłowej, paracentezy, odbarczenia odmy opłucnowej i wielu innych. Fantom jest zaopatrywany w powietrze dzięki wewnętrznemu wentylatorowi zasilanemu przewodowo.

 • TraumaChild – pediatryczny fantom chirurgiczny

  Simulab
  Więcej o produkcie

  Fantom TraumaChild został stworzony w celu zapewnienia lekarzom specjalistom szkolenia umiejętności z zakresu zaawansowanej chirurgii urazowej. Fantom przedstawia korpus 5-letniego dziecka. Został on zaprojektowany na podobieństwo fantomu TraumaMan, najbardziej popularnego chirurgicznego fantomu na świecie. Fantom zdolny jest do oddychania oraz krwawienia, a także posiada wymienne tkanki krwawiące przeznaczone do nauki wykonywania cięć chirurgicznych. Ponadto trening obejmuje przeprowadzanie takich zabiegów jak konikotomia, tracheotomia przezskórna i wiele innych.

 • Trenażer do nauki artrocentezy

  Simulab
  16 178,19  (13 153,00  netto) Więcej o produkcie

  Trenażer przedstawiający anatomicznie prawidłową lewą kończynę dolną wraz z obszarami kompatybilnymi z aparatem do USG. Przeznaczony jest do nauki diagnozowania i postępowania w przypadku wystąpienia wysięku w stawie kolanowym. Trening obejmuje takie zabiegi jak aspiracja płynu czy wykonywanie punkcji z realistycznymi wrażeniami. 

 • Trenażer do nauki pakowania ran i zakładania opasek uciskowych

  Simulab
  2 295,18  (1 866,00  netto) Więcej o produkcie

  Trenażer w postaci uda dorosłego człowieka, przeznaczony do nauki pakowania krwawiących ran oraz zakładania opasek uciskowych.

 • Trenażer do paracentezy

  Simulab
  21 402,00  (17 400,00  netto) Więcej o produkcie

  Trenażer w postaci brzucha ułożonego pod kątem 45 stopni przeznaczony do wykonywania diagnostycznej lub terapeutycznej paracentezy. Posiada anatomiczne punkty orientacyjne oraz naczynia nadbrzusza widoczne podczas badania ultrasonografem. Umożliwia wykonywanie zabiegu w linii środkowej poniżej pępka oraz w okolicy talerza biodrowego.

 • Trenażer do szycia urazu krocza przy od 1-go od 4-go stopnia

  Simulab
  4 821,60  (3 920,00  netto) Więcej o produkcie

  Tre­na­żer do szy­cia kro­cza jest jedy­nym mode­lem z miękką tkanką umoż­li­wia­ją­cym ćwi­cze­nie szy­cia urazu od 1-go do 4-go stop­nia. Reali­styczne odwzo­ro­wa­nie umoż­li­wia wyko­na­nie nacię­cie oraz szy­cie błony ślu­zo­wej pochwy, mię­śni oraz warstw pod­skór­nych.

 • Trenażer do szycia urazu krocza przy od 1-go od 4-go stopnia z dodatkową wkładką

  Simulab
  6 419,37  (5 219,00  netto) Więcej o produkcie

  Tre­na­żer do szy­cia kro­cza jest jedy­nym mode­lem z miękką tkanką umoż­li­wia­ją­cym ćwi­cze­nie szy­cia urazu od 1-go do 4-go stop­nia. Reali­styczne odwzo­ro­wa­nie umoż­li­wia wyko­na­nie nacię­cie oraz szy­cie błony ślu­zo­wej pochwy, mię­śni oraz warstw pod­skór­nych. W zesta­wie znaj­duje się dodat­kowa wymienna wkładka.