chirurgia

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • ROBOTIX Mentor – symulator z użyciem Wirtualnej Rzeczywistości

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  RobotiX Mentor stanowi zaawansowany symulator zaprojektowany w celu nauki umiejętności związanych z posługiwaniem się robotami medycznymi. Stanowi szansę dla chirurgów o różnym stopniu zaawansowania. Idealnie sprawdzi się jako narzędzie szkoleniowe zarówno dla pojedynczego uczestnika jak i dla zespołu.

  Najnowocześniejsze moduły szkoleniowe zapewniają chirurgom i rezydentom zapoznanie się z fragmentami oraz kompletnymi zabiegami. Ponadto oferuje rozbudowane szkolenie z zakresu wykonywania zabiegów chirurgicznych przy użyciu robota medycznego da Vinci.

  Biegłość pracy osiągnięta dzięki odpowiedniemu szkoleniu w obszarze wirtualnej rzeczywistości zmniejsza liczbę błędów podczas rzeczywistych zabiegów chirurgicznych

  Symulator charakteryzuje wiele cech, takich jak realistyczne odwzorowanie ruchów rąk w chirurgii z użyciem robotów medycznych z dokładnym odwzorowaniem kinematyki robotów, narzędziami i przestrzenią roboczą oraz rzeczywista grafika ludzkiej anatomii z symulacją reakcji tkanek na narzędzia.

  Stanowi jedyny symulator chirurgii robotycznej, który jest w pełni zintegrowany z systemem e-learningu i zdalnego zarządzania szkoleniami i kursami online.

  Dedykowany jest dla wszystkich specjalności chirurgicznych obejmujących zabiegi wykonywane przy użyciu robotów medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urologii, ginekologii oraz chirurgii klatki piersiowej.

  Trening wspierany jest przez liczne pomoce dydaktyczne zwiększające percepcję oraz wiedzę anatomiczną, takie jak tutoriale oraz interaktywne zadania.

  Po zakończonej symulacji dostępne są kompleksowe sprawozdania z przeprowadzonego ćwiczenia zapewniające informacje zwrotne, umożliwiające dokonanie oceny  treningu.