wirtualna rzeczywistość

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • symulator wirtualnego pacjenta

  BODY INTERACT kompletny cyfrowy system do edukacji klinicznej

  Body Interact
  Więcej o produkcie

  Symulator w postaci oprogramowania zainstalowanego na dedykowanym stole lub komputerze wspomagający naukę podejmowania decyzji klinicznych. Dedykowany dla programów nauczania związanych z edukacją medyczną. Oferuje szereg różnorodnych scenariuszy obejmujących przypadki medyczne z zakresu opieki przedszpitalnej, SOR, opieki poszpitalnej. Ponadto wszystkie scenariusze zostały zweryfikowane przez ekspertów z każdej z 18 specjalizacji. Trening obejmuje naukę prowadzenia prawidłowej diagnostyki oraz podejmowania terapii, analizę i wyciąganie wniosków ze wskazań aparatury monitorującej stan pacjenta, wykonywanie wirtualnych badań fizykalnych i wiele więcej.

 • Wirtualna rzeczywistość-środowisko kliniczne

  Oxford Medical Simulation
  Więcej o produkcie

  Wirtualna rzeczywistość (VR) zapewnia w pełni wciągające, interaktywne scenariusze medyczne, umożliwiające ćwiczącym prowadzenie szeroko pojętej diagnostyki pacjenta opartej na historii stanu zdrowotnego, przeprowadzonego wywiadu oraz wykonanych badań. Umożliwia również prowadzenie leczenia, na które pacjent reaguje w sposób naturalny. Stanowi idealne  narzędzie dydaktyczne m.in. dzięki możliwości przeprowadzenia indywidualnej szczegółowej analizy przebiegu scenariusza z udziałem ćwiczącego po jego zakończeniu.

 • ROBOTIX Mentor – symulator z użyciem Wirtualnej Rzeczywistości

  Surgical Science / Simbionix Products
  Więcej o produkcie

  RobotiX Mentor stanowi zaawansowany symulator zaprojektowany w celu nauki umiejętności związanych z posługiwaniem się robotami medycznymi. Stanowi szansę dla chirurgów o różnym stopniu zaawansowania. Idealnie sprawdzi się jako narzędzie szkoleniowe zarówno dla pojedynczego uczestnika jak i dla zespołu.

  Najnowocześniejsze moduły szkoleniowe zapewniają chirurgom i rezydentom zapoznanie się z fragmentami oraz kompletnymi zabiegami. Ponadto oferuje rozbudowane szkolenie z zakresu wykonywania zabiegów chirurgicznych przy użyciu robota medycznego da Vinci.

  Biegłość pracy osiągnięta dzięki odpowiedniemu szkoleniu w obszarze wirtualnej rzeczywistości zmniejsza liczbę błędów podczas rzeczywistych zabiegów chirurgicznych

  Symulator charakteryzuje wiele cech, takich jak realistyczne odwzorowanie ruchów rąk w chirurgii z użyciem robotów medycznych z dokładnym odwzorowaniem kinematyki robotów, narzędziami i przestrzenią roboczą oraz rzeczywista grafika ludzkiej anatomii z symulacją reakcji tkanek na narzędzia.

  Stanowi jedyny symulator chirurgii robotycznej, który jest w pełni zintegrowany z systemem e-learningu i zdalnego zarządzania szkoleniami i kursami online.

  Dedykowany jest dla wszystkich specjalności chirurgicznych obejmujących zabiegi wykonywane przy użyciu robotów medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urologii, ginekologii oraz chirurgii klatki piersiowej.

  Trening wspierany jest przez liczne pomoce dydaktyczne zwiększające percepcję oraz wiedzę anatomiczną, takie jak tutoriale oraz interaktywne zadania.

  Po zakończonej symulacji dostępne są kompleksowe sprawozdania z przeprowadzonego ćwiczenia zapewniające informacje zwrotne, umożliwiające dokonanie oceny  treningu.