Fantomy reanimacyjne PALS/EPLS

Produkty
 • Domyślne sortowanie
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • TruBaby X- zaawansowany fantom PALS

  TruBaby X- zaawansowany fantom PALS

  Trucorp
  Więcej o produkcie

  Niezwykle realistyczny fantom pięciomiesięcznego niemowlęcia przeznaczony do szkolenia umiejętności z zakresu iniekcji dożylnej, wprowadzania PICC pod kontrolą USG, punkcji lędźwiowej, RKO, odbarczania odmy, drenażu klatki piersiowej i cewnikowania. Fantom został wykonany z realistycznego materiału, a drogi oddechowe są odwzorowane na podstawie plików DICOM.

 • Zaawansowany fantom PALS niemowlęcia Code Blue III Neonate z OMNI2

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany fantom PALS niemowlaka sterowany bezprzewodowo przy użyciu tabletu z oprogramowaniem w j. polskim. Fantom realistycznie odwzorowuje cechy ciała noworodka urodzonego w terminie, takie jak wygląd oraz wzrost. Oprogramowanie umożliwia m.in. weryfikację jakości przeprowadzanej procedury RKO/BLS w czasie rzeczywistym, eksport danych na potrzeby debriefingu oraz sterowanie funkcjami fantomu np. natężeniem sinicy, rytmem serca. Trening na fantomie obejmuje przeprowadzanie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych, między innymi iniekcje, intubacja, pomiar tętna i wiele innych

 • Zaawansowany fantom PALS dziecka Code Blue III Pediatric z OMNI

  Gaumard
  Więcej o produkcie

  Zaawansowany fantom PALS pięcioletniego dziecka realistycznie odwzorowuje cechy ciała ludzkiego takie jak wygląd oraz wzrost. W zestawie znajduje się urządzenie sterujące funkcjami symulatora oraz umożliwiające weryfikację jakości przeprowadzanej procedury RKO/BLS w czasie rzeczywistym oraz eksport danych na potrzeby debriefingu. Fantom jest  całkowicie bezprzewodowy, zarówno jeśli chodzi o zasilanie jak i o sterowanie. Trening na fantomie obejmuje przeprowadzanie szeregu zabiegów i badań diagnostycznych, między innymi iniekcje, intubacja, pomiar ciśnienia i wiele innych.