PELVIC Mentor

Produkty
 • Sortuj A do Z
 • Sortuj wg Popularności
 • Sortuj wg Ceny: od najniższej
 • Sortuj wg Ceny: od najwyższej
 • moduł badania miednicy

  Moduł badania miednicy

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł badania miednicy pozwalający na naukę i rozwijanie umiejętności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia badania. Dzięki dołączonym sześciu macicom przedstawiającym różne stany, ćwiczący uczą się je rozpoznawać, zanim zaczną przeprowadzać badania z pacjentkami.

 • Moduł badania wziernikiem i pobierania wymazu z pochwy

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Moduł ten zapewnia hybrydową naukę łączącą fizyczny i wirtualny trening umiejętności związanych z wykonywania badań ginekologicznych z użyciem wziernika oraz pobierania wymazu z pochwy.

 • moduł rozpoznawania anatomii oraz badania miednicy

  Moduł rozpoznawania anatomii oraz badania miednicy

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  Innowacyjny moduł pozwalający na naukę anatomii miednicy bez udziału pacjentów standaryzowanych. Manekin i specjalne czujniki pozwalają na uzyskanie feedbacku z przeprowadzonych ćwiczeń.

 • PELVIC Mentor – symulator do nauki anatomii oraz badania fizyka…

  3D Systems
  Więcej o produkcie

  PELVIC Mentor to zaawansowany symulator przeznaczony do nauki anatomii obszaru żeńskich narządów rodnych oraz nauki wykonywania fizykalnego badania miednicy. Łączy w sobie fizyczny model z komputerowym systemem pracującym w środowisku wirtualnym. 

  Kurs obejmuje zapoznanie się z szeregiem różnych anatomii, zarówno prawidłowych jak i patologicznych, dzięki czemu ćwiczący przygotowuję się na radzenie sobie również w sytuacjach kryzysowych.

  Symulator wyposażony jest w liczne pomoce edukacyjne urozmaicające trening, takie jak atlas anatomiczny oraz etykiety anatomiczne.

  Innowacyjny system PELVIC Mentor wykorzystuje czujniki umieszczone na palcu ćwiczącego, które w połączeniu z modelem i trójwymiarowym obrazem dostarczają szczegółowych informacji na temat aktualnie wykonywanych czynności przez ćwiczącego. 

  Ponadto posiada szereg wskaźników efektywności umożliwiających przeprowadzenie kompleksowej oceny przeprowadzonej symulacji. 

  Nowością jest wózek, z możliwością regulacji, umożliwiający łatwy transport symulatora PELVIC Mentor do innego pomieszczenia lub oddziału.